محصولات ویژه۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۲:۲۱:۳۵

محصولات ویژه

تابلو فرمان

مغز کنترل کننده سیستم پک آسانسور و مرکز پردازش تمامی دستورات و عملکردهای سیستم تابلو فرمان می باشد انطباق کامل با استانداردهای EN81-1 وEN81-2 قابل استفاده برای تمامی آسانسورهای نیمه اتومانیک، تمام اتوماتیک، هیدرولیک، کششی (بک سرعته و دو سرعته) گیرلس.

قابلیت استفاده کار به صورت دوبلکس بدون استفاده از(Mother Board)

قابلیت تنظیم ساعت روشن و خاموش شدن آسانسور

وجود حفاظتهای سخت افزار و نرم افزاری برای جلوگیری از سوختن موتور

قابلیت اراعه رمز ورود برای جلوگیری از دستیابی افراد غیر مجاز به عملکرد تابلو

موتور

موتور آسانسور به عنوان قلب آسانسور می باشد. موتور آسانسور به دو دسته تقسیم می شود :دو سرعت و یک سرعته (VVF’) این موتورها از قدرت ۵ ۳/کیلو وات به بالا هستند و کار آن تحمل وزن نفرات می باشد. موتور آسانسور دارای ویژگی هایی با کشش ترافیکی ۱۸۰ تا ۲۴۰ استارت در ساعت، تعداد قطبهای ۱۸*۴ با فن خنک کننده، سنسور دماء ترمز مغناطیسی، گیربکس دنده حلزونی وگارد محافظ جهت جلوگیری از خروج سیم بکسل می باشد.

کابین

کابین ها با استاندارد نوین بین المللی با رعایت کلیه اصول ایمنی ساخته می شوند. دیواره، کف، سقف، قاب و کفشکهای کابین از موادی ساخته می شوند که مقاومت بالایی در برابر نیروهای وارده در هنگام کارکرد عادی، عملکرد ترمز ایمنی (پاراشوت) و برخورد احتمالی روی ضربه گیرها را دارا باشد.

جداره کابین از ورقه فولاد سخت ساخته می شود و دیواره داخلی کابین بنا به سلیقه مشتری به منظور استحکام و زیبایی، قسمت های خاص از کابین همواره با فولاد مخصوص تزیین می شود جداره خارجی کابین برای افزودن مقاومت، عمر مفید و کاهش انعکاس صدا به داخل کابین عایق می گردد.

ریل

ریل های T در آسانسور به عنوان تسهیل کننده حرکت عمودی کابین، وزنه و تکیه گاه ایمنی در توقف های اضطراری می باشد. این ریل ها از فولاد با تکنولوژی نورد سرد مطابق با استاندارد اروپا به شماره DIN 15311تولید می شوند. ظرفیت، سرعت و ارتفاع مسیر مهمترین عوامل تعیین کننده نوع و اندازه ریل می باشد

کابل فرمان رابط بین تابلو فرمان و کابین

وظیفه این کابل انتقال فرمان های صادره از مغز کنترل کننده )تابلو فرمان (را به اجزاء سیستم عهده دار می باشد. این کابل ها به صورت دائم همرا با کابین آسانسور در حال حرکت هستند بنابراین ویژگی های مانند قابلیت انعطاف پذیری، روکش پرئیسی و بصورت تخت جهت تسهیل در حرکت مداوم، مطابق استاندارد اروپا به شماره DIN-6977 می باشد

کابل های مشرقی تا ارتفاع ۷۵ متر و سرعت ۱۰ متر بر ثانیه و درجه حرارت محیطی A +70c إلى  -۲۰Cسانتیگراد قابل استفاده می باشد و در مقابل آب و هوا مقاومت شیمیایی خوبی دارند.

سیم بکسل

این طناب های فولادی مخصوص آسانسورهای کششی بوده و یک رشته کنف نیز در مرکز خود دارد و مطابق با استانداردDIN 3062 تولید می شوند. ضریب اطمینان به کار گرفته شده در طراحی سیم بکسل ها بستگی به سرعت حرکت دارد و معمولا از ۸ برای سرعت های پایین تا ۱۲ برای سرعت های بالا متغیر است.